شرکت تعاونی هنر صنعت وزین خراشاد در اسفند ماه ۱۳۹۶ با هدف احیاء، توسعه و ترویج آداب، رسوم و فرهنگ روستایی و توانمند سازی منابع انسانی روستای خراشاد تأسیس شده است.

یکی از مهمترین اهداف تأسیس این شرکت کمک به هنرمندان روستای خراشاد می باشد که توانسته اند هنر چند صد ساله توبافی یا همان پارچه بافی سنتی خود را به ثبت جهانی برسانند.

این شرکت با افتتاح فروشگاه اینترنتی https://www.hsvkhorashad.com    قصد دارد تا محصولات این هنرمندان سخت کوش را که دارای بهترین کیفیت ها و تولید شده توسط استادکاران روستای جهانی خراشاد می باشد را به همگان معرفی کند.

شرکت تعاونی هنر صنعت وزین خراشاد

در فروشگاه اینترنتی این شرکت https://www.hsvkhorashad.com می توانید تفاوت محصولات این شرکت را با دیگر فروشگاهها مشاهده کنید.

این شرکت تلاش کرده است که نه تنها حوله های دست بافته های اهالی روستای خراشاد را معرفی کند، بلکه با کاربردی کردن این دست بافته ها توانسته است این هنر را با مد روز و سنت تلفیق کند.

شما می توانید در این فروشگاه خلاقیت و ابتکار هنرمندان خراشاد را مشاهده کنید.

با توجه به اینکه محصولات پارچه بافی سنتی با پنبه صددرصد تولید می شود به شما توصیه می کنیم تا از این محصولات استفاده کنید همانطور که به نقل از امام على عليه السلام، لباس پيامبر(ص) و امامان و اهل بيت او عليهم السلام را از پنبه دانسته و به پوشيدن جامه پنبه اى فرمان داده است. [۱]- الكافى : ج ۶ ص ۴۴۵ ح ۴ .


۱- الكافى : ج ۶ ص ۴۴۵ ح ۴ .

22 آوریل 20
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *